فیلترشکن؛ راهنمای دسترسی به سایت‌ها و اپلیکیشن‌های مسدودشده

FREE Internet

فیلترشکن؛ راهنمای دسترسی به سایت‌ها و اپلیکیشن‌های مسدودشده

دین بهی ، بنیادی برای گسترش دین بهی زرتشتی، پشتیبانی خود را از حق آزادی بیان، چرخش آزاد اطلاعات و همچنین حق مردم در انتخاب نوع پوشش، سبک زندگی، دموکراسی و به ویژه انتخاب آزادانه دین و آیین خود اعلام می کند.

از این رو و در پی گسترش مسدود سازی های بی نتیجه سایت ها و اپلیکیشن ها از سوی رژیم حاکم بر ایران، به آگاهی شما می رسانیم که می توانید با استفاده از هر یک از روشهای زیر به راحتی از سد فیلترینگ عبور کنید.

FREE Internet

سایفون (Psiphon)

سایفون اپلیکیشنی رایگان برای کامپیوترهای تحت ویندوز و دستگاه‌های اندروید است. سایفون را می‌توان از فروشگاه گوگل‌پلی یا با فرستادن یک ایمیل خالی به آدرس download@psiphon3.com دریافت کرد.

برای دسترسی به سایفون کلیک کنید.

مرورگر تور (Tor Browser)

مرورگر تور مجموعه‌ای است شامل یک مرورگر ویژه فایرفاکس که می‌توان آن را دانلود کرد و بدون نیاز به نصب، مستقیما از آن استفاده کرد.

این مرورگر در کامپیوترهای تحت ویندوز، اپل و لینوکس/جی‌ان‌یو قابل استفاده است.

اگر سایت “پروژه تور” مسدود است، می‌توانید لینک دانلود آن را با فرستادن یک ایمیل خالی به gettor@torproject.org دریافت کنید.

مرورگر تور با استفاده از نقاط اتصال (رله‌ها – Relays) به شبکه تور وصل می‌شود. اگر رله‌ها مسدود شوند، مرورگر تور می‌تواند به نقاط اتصال پنهان (پل‌ها -Bridges) وصل شود. شما می‌توانید نوع اتصال مناسب خود را بسته به شرایط و موقعیت خودتان در آغاز استفاده از مرورگر تور انتخاب کنید.

برای دسترسی به مرورگر تور کلیک کنید.

لنترن (Lantern)

لنترن اپلیکیشنی است که می‌تواند دسترسی به محتوای سایت ها را آسان کند. این نرم‌افزار روی دستگاه‌های اندروید و ویندوز قابل نصب است.

برای دسترسی به لنترن کلیک کنید. 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *